Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PAH-GS-64 Kraków, Podgórze - działka na sprzedaż

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o  powierzchni 9287 m2 zabudowanej budynkami o charakterze produkcyjno-magazynowo-biurowym położona przy ulicy Zawiłej w Krakowie. Ulica Zawiła , obecna dzielnica XIII Podgórze , południowo-zachodnia część Krakowa przy drodze łączącej Kraków-Skawina , dalej Zator Oświęcim oraz Kalwaria Zebrzydowska Wadowice. Ponadto droga, przy której znajduje się przedmiotowa nieruchomość posiada połaczenie z tzw południowym obejściem autostradowym Krakowa A4, z możliwością wjazdu na autostradę w Skotnikach. Ulica Zawiła obecnie w znacznej części przenosi ruch komunikacyjny z węzła z ulicą Zakopiańską w Borku w kierunku Centrum miasta oraz w kieunku Skawiny i dalej, a także przez węzeł autostradowy w kierunku Katowic. Ulica Zawiła łączy również centrum miasta i północną część Krakowa przez ul. Kobierzyńską .

 

Przeznaczenie : 

Przedmiotowa nieruchomosc znajdowała sie w obszarze "Obszar Mieszkaniowy -M3 z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę mieszkaniową wraz z obiektami i urzadzeniami towarzyszącymi .

Wobec braku planu zagospodarowania obowiązuje Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa , stosownie do Studium , tereny przedmiotowej nieruchomosci przewidziane są jako tereny o przewazajacej funkcji produkcyjnej /tereny o przewazajacej funkcji usług komercyjnych .

Budynki według stanu faktycznego:

Portiernia , budynek biurowy, budynek handlowo-magazynowy, budynek gospodarczy, budynek produkcyjno-gospodarczy, budynek produkcyjny, , garaz samochodowy , wiata magazynowa , wszystko o łacznej powierzchni  użytkowej 2548,65 m2 . 

Serdecznie polecam 

Adam Udziela
501 182 818
​12 422 01 48

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Adam Udziela
Telefon 124220148
Telefon komórkowy 501182818
nieruchomosci@pahkrakow.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty PAH-GS-64
Lokalizacja Kraków, Podgórze, Zawiła
Pow. całkowita [m2] 9 807,00 m²
Cena 6 500 000 PLN
Cena/m2 662.79 PLN

Nieruchomość

Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki jest
Gaz na działce
Woda na działce
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie działki zabudowane
Prąd tak
Kanalizacja tak